درخواست مرجوعی

نحوه درخواست مرجوعی سفارشات

شما می توانید از طریق شماره تماس ۶۶۵۷۰۰۹۳-۰۲۱ با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید و هرگونه تغییر و یا مرجوعی کالا را با ما در میان بگذارید.

ایراداتی که شامل گارانتی می شوند

۱- جابجایی و یا قرار نگرفتن درست رنگها و یا چاپ نشدن طرح بر روی کار

در موارد استثنا امکان دارد که رنگ بصورت کامل برروی کار قرار نگرفته باشد و یا جابجایی رنگی وجود داشته باشد مانند تصویر زیر در این حالت در اسرع وقت حداکثر یک هفته می توانید ایرادات کار را به کارشناسان ما اعلام کنید در غیر اینصورت از گارانتی خارج می شود.

۲- برش نا مناسب

درصورتی که کار شما بصورت نامناسب برش بخود بگونه ای که بخشی از کار را از بین ببرد مانند تصویر زیر در این مواقع شامل گارنتی می شود

۳- شکستی در سفارش

چنانچه در مواقع خاص ایرادی غیر چاپی نظیر حمل و نقل نامناسب که باعث تا خوردگی، شکستگی و یا در شرایط نامناسب جوی نظیر باران باعث خیس شدن سفارش شما بشود تا مدت ۲ روز شما می توانید این مشکل را به کارشناسان ما اعلام کنید و درصورت وجود مشکل از سمت ما مجدد سفارش شما چاپ می شود.

توضیح ضروری: توجه فرمائید سفارش مرجوعی باید بدون هیچ کم و کاستی با تمام لوازمات جانبی به ما تحویل داده شود در غیر اینصورت شرکت هیچ گونه گارانتی در خصوص سفارش شما متقبل نخواهد شد.

۴- شکستگی سازه

در مواقع استثنا اگر سازه استند شما دچار شکستگی در زمان حمل و نقل و یا هر ایرادی دیگر داشته باشد شما باید در زمان تحویل آن را مرجوع کنید، و همچنین شرکت موضوف است در اسرع وقت رول استند سالم را تحویل شما بدهد.

۵- کوتاه بودن سازه

در موارد استثنا امکان دارد یکی از پایه های استند کوتاه تر از بقیه پایه ها باشد و باعث عدم تعادل استند بشود. در صورت بروز این مشکل شما عزیزان باید در ظرف ۲ روز از زمان تحویل، کل سازه را به ما تحویل بدهید و در صورتی که کارشناسان ما تشخیص دادند محصول شما شامل گارنتی می شود، قطعه معیوب تعویض و مجددا برای شما ارسال می گردد.

ضروریات: شکستگی پیچ تنظیم پایه و یا شکستگی پایه ی بنر بدلیل استفاده نادرست شامل گارانتی نمی شود.

توجه: دقت کنید در زمان معیوب بود سازه استند شما نیاز به بازگرداندن بنر نمی باشید فقط کافی است سازه بنر را ارسال کنید.

۶- کامل چاپ نشدن طرح بنر

در مواقع استثنا بخاطر خطای چاپی امکان دارد تصویر طرح سفارشی شما بطور کامل برروی بنر چاپ نشود بعنوان مثال مانند تصویر زیر چند سانتی متری از بنر چاپ نشده باشد در این حالت در ظرف ۲ روز شما می توانید این موضوع را با ما درمیان بگذارید و بنر را بدون سازه برای ما ارسال کنید. کارشناسان فنی ما طرح را بازبینی می کند در صورت وجود ایراد سفارش شما شامل گارانتی می شود و مجددا با دقت بیشتر طرح شما به چاپ می رسد و برای شما ارسال می شود.

    error: برداشت مطالب غیرمجاز می باشد.